شنبه، خرداد ۲۳، ۱۳۸۸

خط‌هایی چه صاف


نمودار بالا، مربوط به تعداد آرائی است که بر اساس اعلام ایرنا به تدریج از سوی ستاد انتخابات وزارت کشور اعلام شده: تعداد آرای هر کاندیدا بر حسب تعداد کلّ اعلام‌شدهٔ آراء. روی عکس کلیک کنید تا نسخهٔ بزرگ‌ترش را ببینید.
فایل اکسل داده‌ها و نمودار بالا را می‌توانید از این‌جا بگیرید. لینک خبرها در ایرنا و ساعت اعلام خبر هم در فایل هست. در چهار مورد که عددی را با استفاده از اعداد دیگر در متن خبر، خودم محاسبه کرده‌ام، عدد را در متن فایل با رنگ قرمز نشان داده‌ام.

تقلّبی و ساختگی بودن این نتایج را بدیهی فرض نکرده‌بودم، به دلایل مختلف و از جمله این که در ایران نیستم. امّا این روند خطی مفتضح در نمودار بالا دست‌کم یک دلیل بر جعلی بودن نتایج است. ظاهراً در آخرین قدم هم تصمیم گرفته‌اند میرحسین موسوی همان روند خطّی هم زیادش است و خمس و زکاتش را کم کرده‌اند.

برچسب‌ها: ,

3 Comments:

At یکشنبه, خرداد ۲۴, ۱۳۸۸ ۱:۵۳:۰۰ قبل‌ازظهر, Anonymous ناشناس said...

من هم تقلّبی و ساختگی بودن این نتایج را بدیهی فرض نمی کنم ولی آیا شما فکر می کنید مسئولان فعلی نظام اینقدر بی تو جهند که به ذهنشان نرسیده که خط صاف ممکن است معنایی داشته باشد؟!

 
At یکشنبه, خرداد ۲۴, ۱۳۸۸ ۱:۵۶:۰۰ قبل‌ازظهر, Anonymous عباسی said...

دیروز و امروز در تهران:
سلامت را نمی خواهند پاسخ گفت// سرها در گریبان است// کسی سر بر نیارد کرد پاسخ گفتن و دیدار یاران را// نگه جز پیش پا را دید ، نتواند// که ره تاریک و لغزان است

 
At یکشنبه, خرداد ۲۴, ۱۳۸۸ ۶:۰۰:۰۰ قبل‌ازظهر, Anonymous ناشناس said...

دوستان،

اگر امروز از پا بنشینیم الف نون رئیس جمهور مادام العمر ما خواهد بود. امروز یکشنبه ۲۴ خرداد از ساعت ۵ بعد از ظهر همه در میدان آزادی در اعتراض به این انتخابات تقلبی تجمع می‌کنیم. امروز با رنگ سبز بیرون بیایید. به همه اطلاع رسانی کنید.

 

ارسال یک نظر

Links to this post:

ایجاد یک پیوند

<< Home