پنجشنبه، خرداد ۰۷، ۱۳۸۸

شریفی‌ها

نمی‌دانم الآن در تبلیغات انتخاباتی چه قدر به این نامهٔ اعضای هیأت علمی شریف توجّه شده، امّا به نظر من روی این نامه خیلی باید مانور داد و خیلی هم خوب است که چنین شمار بالایی از هیأت علمی شریف با هم جمع شده‌اند و چنین نامه‌ای داده‌اند (یا دست‌کم زیرش را امضاء کرده‌اند). طبعاً آدم دنبال بعضی از اسم‌ها هم می‌گردد و نمی‌یابد که برای من مهم‌ترین‌شان رضا منصوری بود. در برابر، نبودن اسم مهدی گلشنی متعجّبم نکرد.

این نامه به نظر من یکی از چیزهایی است که باید بارها و بارها به آن استناد شود و به عنوان یک علامت مشخّصه در ذهن مردم جا بیافتد و کمی از بار عوام‌فریبی احمدی‌نژاد و شرکا کم کند. مردم در دهات دورافتاده هم نام شریف را می‌شناسند و دار و دستهٔ احمدی‌نژاد هم کار چندانی دربرابر این نامه از دستشان ساخته نیست. فقط باید درست از آن بهره گرفت. یکی از مواردی است که باید از تکرار استفاده کرد به نظر من.
ــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
پی‌نوشت: توضیح شبیر را در نظرهای این پست بخوانید.

برچسب‌ها: , ,

3 Comments:

At پنجشنبه, خرداد ۰۷, ۱۳۸۸ ۷:۱۸:۰۰ قبل‌ازظهر, Anonymous شبير said...

سلام
در مورد این نامه باید بگم که به یک سری از آدم‌ها امضا کردن این نامه پیشنهاد نشده (مثل استاد ما) یا مثلا یکی از استادان دانشکده‌ی شیمی که به وضوح از حامیان احمدی نژاد است آن را نخوانده امضا کرده و الان شاکی و پشیمان است (دکتر فتاحی) اما در مورد دکتر گلشنی خوب است که بدانید در پی اتفاقات اخیری که میانه‌ی ایشان و احمدی‌نژاد را به شدت شکراب کرده اصلا بعید نبود که ایشان هم زیر همچین نامه‌ای را امضا کند
(در این حد به شما بگویم که دکتر سر کلاس به انتقاد بی‌پرده از احمدی نژاد پرداختند!)
زیاده عرضی نیست

 
At پنجشنبه, خرداد ۰۷, ۱۳۸۸ ۱:۳۷:۰۰ بعدازظهر, Blogger Mostafa said...

ممنونم شبیر از توضیحت.

 
At جمعه, خرداد ۰۸, ۱۳۸۸ ۷:۳۱:۰۰ قبل‌ازظهر, Blogger مریم اینا said...

حق با شبیره- ضمنا حواست باشه ناخواسته پیش فرض های عجیبی مثل این نداشته باشی که همه نامه رو دیدن و امضا کردن و نکردن شون معنی خاصی داره- خیلی ها مسافرت ان، خیلی ها اصلا اهل امضای طومار نیستن و کلی شرایط دیگه هست.

این رو هم شاید دیده باشی
http://persian.kamangir.net/?p=5382

 

ارسال یک نظر

Links to this post:

ایجاد یک پیوند

<< Home