دوشنبه، دی ۰۳، ۱۳۸۶

اطّلاعیه

با توجّه به این که در چند روز اخیر شدّت سوز و سرما در برخی مناطق تهران به حدّی رسیده که برادران و خواهران گشت ارشاد از ارائه خدمات معذورند، و با توجّه به این که این عزیزان فعلاً کرکره‌ها را پایین کشیده، ماست‌ها را کیسه کرده، آردها را بیخته و الک‌ها را آویخته‌اند، لذا از تمامی اقشار جامعه، خصوصاً از خواهران محترمه تقاضا داریم در این چند روزه خودشان رأساً نسبت به رعایت شئون اسلامی، استفاده از پوشش متناسب با عفاف و دوری از تبرّج خودداری فرمایند. خواهران گرامی لازم است به ویژه از انداختن پاچه شلوار بر روی چکمه، پوشیدن مانتوی کوتاه و سایر مصادیق تبرّج و بی‌عفّتی خودداری نمایند.

از خواهرانی که بدون رعایت پوشش مناسب در این سورت سرمای دی به کوچه و خیابان می‌آیند تقاضا داریم خودشان را ارشاد نموده و اسمشان را در یک دفترچه یادداشت کنند تا بعداً به نزدیک‌ترین گشت ارشاد ارائه دهند و از تخفیف ویژه در خرید اقلام حریم عفاف بهره‌مند گردند. همچنین از این خواهران می‌خواهیم در صورت مواجهه با مقاومت خود، کله‌ی مبارک را به نزدیک‌ترین باتوم بکوبانند و خودارشادی نمایند.

بدیهی است با گرم شدن دوباره هوا و مساعد شدن اوضاع جوّی، شاهد آب شدن یخ‌ها، بازگشت پرندگان مهاجر، شکوفه دادن درخت‌ها، خرید آجیل توسّط همشهریان گرامی، پرداخت عیدی مواجب‌بگیران دولت و همچنین ازسرگیری خدمات شایسته‌ی عزیزان گشت ارشاد خواهیم‌بود. لذا لازم است شهروندان فهیم و غیور ضمن رعایت حریم عفاف، از تلوّث به مصادیق تبرّج خودداری نمایند تا بدعادت نشوند و با بازگشت عزیزان ارشادکننده مورد خدمت‌رسانی و ارشاد ویژه‌ی آن بزرگواران قرار نگیرند.

با آرزوی جامعه‌ای به دور از تبرّج،

روابط عمومی «مسیر یک ذرّه»

برچسب‌ها: ,

0 Comments:

ارسال یک نظر

Links to this post:

ایجاد یک پیوند

<< Home