یکشنبه، مهر ۱۶، ۱۳۸۵

برامس

حالا كه شب بيدارم، نوشتنم گرفته. امروز با اين جناب الاغ دوست‌داشتني (يعني همين Emule) يك چيزي گرفته‌ام كه نگو و نپرس، و الآن كه دارم اين را مي‌نويسم (ساعت 1:18 بامداد دوشنبه 17 مهرماه 85) هدفون توي گوشم است و دارم بهش گوش مي‌كنم. اگر مي‌خواهيد بدانيد چه است، اينجا را ببينيد.

قبلاً از دوبل كنسرتوي برامس اجراي هايتينك- شرينگ - استاركر را داشتم كه از شهركتاب خريده‌ام و انصافاً اجراي بسيار زيبا و محكمي است و ساعتهاي خوش زيادي را با آن گذرانده‌ام. اجراي كندراشين- اويستراخ-‌ روستروپويچ را هم به صورت ويدئويي دارم (به لطف همين الاغه) كه بسيار ديدني و شنيدني است و با حسرت روزهايي كه نبوده‌ام و نديده‌ام آن را تماشا مي‌كنم. امّا چه كسي روي اين كره‌ي خاكي است كه اين اثر(دوبل كنسرتوي برامس) را دوست بدارد و بتواند از خير شنيدن اجراي كارايان- موتر- مِنِسيس بگذرد. از نظر اجراي اركستر(و البته ضبط ديجيتال) اين اجرا بر دو تاي قبلي ترجيح دارد. نواختن موتر محكم و استوار امّا مثل هميشه كمي زنانه است. منسيس هم نوازندگي درخوري را به نمايش مي‌گذارد. خلاصه اين كه اين اجرا مثل هميشه ثابت مي‌كند كه كارايان استاد بي‌مانند اجراي آثار رمانتيك بوده‌است. به كلكسيون لذّتهاي من، يكي اضافه شد.

خدا را شكر كه من نه در ولايات غرب زندگي مي‌كنم و نه پول كافي براي خريدن CD از اين شهركتاب گرانفروش دارم، وگرنه (مثل گذشته) زندگيم را به باد مي‌دادم. خدا اين الاغه را براي ما نگه دارد.

2 Comments:

At دوشنبه, مهر ۱۷, ۱۳۸۵ ۲:۴۷:۰۰ قبل‌ازظهر, Anonymous Dr . Monkey said...

الاغ منه دیگه
هان
هان

 
At چهارشنبه, مهر ۱۹, ۱۳۸۵ ۵:۲۰:۰۰ بعدازظهر, Anonymous omid said...

با سلام
وبلاگ زیبایی دارید. دوره ی پاییزی مسابقات برترین وبلاگ ادبی آغاز شده است. لطفا جهت ثبت نام و اعلام آمادگی نام مدیر وبلاگ و آدرس وبلاگ خود را به ایمیل ما و یا به قسمت نظرات وبلاگ ما بفرستید.
(آخرین مهلت ثبت نام 3 دی)
ضمنن جهت تبادل لینک و یا تبادل لوگو با ایمیل ما یا بوسیله نظرات وبلاگ با ما تماس حاصل فرمایید. ما مشتاق پیوند با هر وبلاگ و یا سایت ادبی هستیم.
Weblog: http://neveshte.blogfa.com
Site: http://neveshte.50webs.com
Email: dimoirs@yahoo.com
NEVESHTE GROUP

 

ارسال یک نظر

Links to this post:

ایجاد یک پیوند

<< Home