یکشنبه، فروردین ۲۰، ۱۳۸۵

يك كتاب

مدّتها دنبال اين كتاب مي‌گشتم و بعد از جستجوي زياد تقريباً به اين نتيجه رسيدم كه در كتابخانه‌هاي هيچ يك از دانشگاههاي تهران نسخه‌اي از اين كتاب وجود ندارد. بعد، يك روز علي‌آقاي جعفري فايل حاوي متن كتاب را نمي‌دانم از كجا پيدا كرد و به من داد. تقريباً سه ماه طول كشيد تا به تدريج آن فايل را به اين فايل تبديل كردم (و البتّه هنوز چند مورد اشكال جزئي دارد).

به هرحال، اگر شما هم مثل من در دسترسي به كتابهاي اينچنيني مشكل داريد، مي‌توانيد فايل PDF اين كتاب را از اينجا بگيريد (ممكن است چند ثانيه منتظرتان بگذارد تا لينكش فعّال شود). اگر هم به كتابهاي مورد نياز و علاقه‌تان به راحتي دسترسي داريد (كه خدا نصيب همه بكند)، پيشنهاد مي‌كنم علاوه بر كتاب فوق، اين يكي را هم حتماً بخوانيد. اگرچه خواندن اين كتابها براي فيزيكدانها و دانشجوياني مثل من شايد خيلي جالب‌تر از آنهايي باشد كه گذارشان به اين وادي(فيزيك و رياضي و ساير علوم طبيعي) نمي‌افتد، امّا بعيد مي‌دانم كسي از خواندن چنين كتابهايي لذّت نبرد. هر كس به سهم خود.

2 Comments:

At پنجشنبه, فروردین ۲۴, ۱۳۸۵ ۴:۱۰:۰۰ قبل‌ازظهر, Blogger تکه پاره ها said...

قسمت هايي از كتاب را خواندم ... كتاب بسيار خوبي است به ويژه سبك نوشتن آن كه البته از ويژگي هاي خاص فاينمن است . به ويژه داستان اولين سمينارش كه با حضور فون نويمان، اينشتين و پاولي برگزار شد. خواندن آن را به همه توصيه مي كنم. مصطفي دستت درد نكنه . بازم از اين كارها بكن

 
At چهارشنبه, آبان ۰۳, ۱۳۸۵ ۴:۳۲:۰۰ قبل‌ازظهر, Anonymous SoloGen said...

می‌دانید که این کتاب به فارسی هم ترجمه شده است؟
اسم مترجم و غیره را نمی‌دانم.

 

ارسال یک نظر

Links to this post:

ایجاد یک پیوند

<< Home